کسب رتبه برتر مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران شعبه کرمانشاه  در کشور

۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۵ کد : ۹۳۲۰ اخبار معاونت فرهنگی
نویسنده خبر: محمد سعید مختاری
دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی در گردهمایی معاونین فرهنگی جهاددانشگاهی کشور با اهدا لوحی  به بهزاد خدادادی معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه  مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران شعبه کرمانشاه  را بعنوان مرکز برتر معرفی کرد و از خدمات شایسته این مرکز قدردانی کرد.
کسب رتبه برتر مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران شعبه کرمانشاه  در کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه ، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه کرمانشاه یکی از مراکز وابسته به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان کرمانشاه است که از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است. این مرکز در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی استان، رفع نیازهای سازمانها و نهادهای تصمیم گیر، ضرورت توجه به افکارعمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاه های  شهروندان در بهبود و توسعه امور در عرصه های مختلف تاسیس شد.
اصول بنیادین و اساسی ایسپا در طراحی و اجرای فعالیت های پژوهشی و نظرسنجی، تاکید بر به کارگیری معیارهای دقیق علمی و فنی، رعایت و حفظ موضع بی طرفی در قبال مسایل و موضوعات مورد بررسی، استفاده از پشتوانه اعتماد مسئولان و مردم به نهاد ارزشی جهاددانشگاهی و استفاده از نیروهای جوان و مستعد دانشگاهی و تکیه بر خلاقیتهای جهادگرانه آنان در فعالیت های تحقیقاتی و انجام طرح های ملی با رعایت دقیق استانداردها و مطابق با تقویم زمانی و قابلیت بالای استناد به نتایج حاصله از طرح های این مرکز از جکله نکات قابل توجه در انتخاب این شعبه بوده اند.
از بدو تاسیس مرکز تا کنون 150 طرح نظر سنجی به موضوعات ملی و استانی به صورت کارفرمایی و خویش فرمایی در استان انجام شده است که طیف وسیعی از نهادها و سازمان های تصمیم ساز در بخش دولتی و شرکت های خصوصی از نتایج این بررسی ها بهره مند شده اند.
 طرح های نظرسنجی انجام شده توسط ایسپا در بخش های   بخش سیاسی(حوزه انتخابات و رفتار انتخاباتی،حوزه عملکرد مسئولان، حوزه رویدادهای سیاسی ، بخش فرهنگی - اجتماعی، ورزشی، بخش اقتصادی (حوزه عملکرد دستگاه ها و نهادها، حوزه تحقیقات زار و نیازسنجی ها، حوزه رضایت شغلی)، و حوزه مسایل فرهنگی – اجتماعی است.

محمد سعید مختاری

نویسنده خبر

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه ایسپا مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه کرمانشاه مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران


نظر شما :