با معرفی تیم برگزیده

مناظرات دانشجویی در کرمانشاه به کار خود پایان داد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۰ کد : ۶۷۸۷ تاپ خبر اخبار معاونت فرهنگی
نویسنده خبر: محمد سعید مختاری
مناظرات دانشجویی در کرمانشاه با معرفی تیم های برگزیده به کارخود پایان داد.
مناظرات دانشجویی در کرمانشاه به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، بهزاد خدادادی شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با اشاره به شروع هشتمین دوره مناظرات دانشجویی کشور از ابتدای اردیبهشت ماه گفت: امسال سومین دوره این مناظرات در استان کرمانشاه برگزار شد که در آن 10 گروه دانشجویی به رقابت با یکدیگر پرداختند.                                                     
وی افزود: این 10 تیم از دانشگاه‌های رازی، فرهنگیان، موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی، مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی و یک تیم نیز بصورت ترکیبی از دانشگاه علوم پزشکی با سایر دانشگاه ها در این دوره مناظرات شرکت داشتند.
خدادادی تصریح کرد: برای این دوره مسابقات 380 موضوع در حیطه های مختلف طراحی شده بود که با توجه به مسائل و شرایط استان 50 موضوع از این تعداد انتخاب و در اختیار گروه ها قرار داده شد.
وی افزود: بعد از انتخاب موضوع، گروه ها بصورت دو گروه مخالف و موافق به مناظره با یکدیگر پرداختند و در نهایت دو تیم به مرحله نهایی  راه پیدا کردند.
خدادادی تصریح کرد: در مرحله نهایی هم دو تیم فرهیختگان دانشگاه فرهنگیان و سروش دانشگاه رازی با هم به رقابت پرداختند که تیم سروش دانشگاه رازی به عنوان تیم اول به مناظرات منطقه‌ای که مهرماه امسال برگزار می شود، اعزام خواهند شد.
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه مهم ترین هدف برگزاری مناظرات دانشجویی را افزایش توان و مهارت دانشجویان در بیان مطالبات و آرمان خواهی هایشان در چارچوب قانون عنوان کردو افزود: دانشجویان در فعالیت های اینچنینی یاد می گیرند که تعامل و تضارب آرا را در چارچوب قانون داشته باشند.
وی افزود: همچنین از دل این مناظرات بعضا مسائلی بیرون می آید که برای مسئولین استان کاربردی است و این موارد جمع آوری شده و برای مسئولین نیز ارسال می شود.

محمد سعید مختاری

نویسنده خبر


نظر شما :