مدیر کل حراست استان کرمانشاه :تمام قد در حمایت از جهاددانشگاهی ایستاده ایم

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۵ کد : ۴۷۸۴۳ تاپ خبر اخبار معاونت فرهنگی
مدیرکل حراست استان کرمانشاه در آیین تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه با تاکید بر اینکه نگاه حمایتی و صیانتی به دانش بنیان ها داریم افزود: تمام قد در حمایت از جهاددانشگاهی ایستاده ایم.
مدیر کل حراست استان کرمانشاه :تمام قد در حمایت از جهاددانشگاهی ایستاده ایم

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، در این مراسم دکتریوسفیان مدیرکل حراست استان کرمانشاه با اشاره به اینکه اقدامات بسیار خوبی در پارک علم و فناوری و جهاددانشگاهی استان صورت گرفته وما بعنوان نهاد نظارتی کاملا از این فعالیت ها مطلع هستیم .

وی ادامه داد:مجموعه جهاددانشگاهی برآمده از انقلاب است و اگر می خواهیم از جایگاه این نهاد در نظام مطلع باشیم میتوانیم در بیانات رهبر معظم انقلاب که تعیین کننده سیاست های کلان نظام است به اهمیت این موضوع دست یابیم .

یوسفیان تاکید کرد: انتظارات از جهاددانشگاهی بالاست و جهاد با داشتن کارکنان ارزشی به دنبال حل مشکلات جامعه است و ما با همه توان پشتیبان این مجموعه هستیم .

مدیرکل حراست استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه جهاددانشگاهی در کشور امید آفرین و تحول گرا است، افزود: تیم کاری توانمند جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری استان کرمانشاه با اقدامات خود توانسته بعنوان الگو مطرح باشد .

وی در پایان تصریح کرد:حمایت ویژه از جهاددانشگاهی در دستور کار های ماست و معتقدیم این کارها برای حل مشکلات جامه راهگشا است .

در ادامه این مراسم بهرام بادکو رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه به تشریح فعالیت های این نهاد پرداخت و معاونین سازمان نیز دیدگاههای خود را در حوزه های تخصصی بیان کردند.

در پایان این مراسم فرهاد عسگری بعنوان مدیر جدید حراست سازمان جهاددانشگاهی معرفی و از خدمات و تلاش های حیدرالهیاری تقدیر شد .


( ۴ )

نظر شما :