با هدف تشریح برنامه توانمندسازی کارآفرینی و اشتغال دانشجویان؛

نشست موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه با دانشگاه رازی برگزار شد

۰۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۴۴ کد : ۴۶۸۳۲ اخبار معاونت آموزشی
در جلسه مشترکی که با حضور دکتر بیگلری معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی،دکتر خلیل جلیلی رئیس موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه و معاونین این موسسه برگزار شد برنامه های شاخص موسسه در زمینه توانمندسازی کارآفرینی و اشتغال دانشجویان تشریح شد
نشست موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه با دانشگاه رازی برگزار شد


به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه در این جلسه دکتر جلیلی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی پژوهشی و فناوری موسسه به -معرفی طرح ها و برنامه های شاخص موسسه در زمینه توانمندسازی کارآفرینی و اشتغال دانشجویان ومباحث آموزشی  به منظور ایجاد وحدت رویه در مراکز آموزش عالی استان پرداخت 
وی ادامه داد: هم اکنون 1760 دانشجو در 26 رشته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در آن مشغول تحصیل هستند.
وی افزود: تلاش بر این بوده که همواره رشته هایی در موسسه فعال باشند که بازار کار مناسب برای آنها فراهم باشد و در همین راستا هم اکنون یازده گروه آموزشی در مقطع کارشناسی شامل گروه های مهندسی عمران، معماری و شهرسازی، کامپیوتر، صنایع، مکانیک، برق، مهندسی شیمی، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، زبان انگلیسی، حسابداری و حقوق با 18 کد رشته و هفت گروه آموزشی درمقطع ارشد شامل معماری، عمران، کامپیوتر، برق، صنایع، گیاهان دارویی، برنامه ریزی شهری و گردشگری با 8 کد رشته در این موسسه فعال است.
جلیلی خاطرنشان کرد: در حال حاضر از مجموع 1670 دانشجوی موسسه حدود 500 نفر آنها درمقطع ارشد و مابقی در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته تحصیل می کنند.
رییس موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه درادامه به برخی فعالیت های شاخص این موسسه اشاره کرد و افزود: تلاش ما این است که آموزش عالی را در این موسسه بصورت هدفمند پیش ببریم طوری که با آموزش های مرسوم و معمول متفاوت باشد. آموزش الگو، متفاوت و در تراز جهاد دانشگاهی هدف ماست و در همین راستا از مدت ها پیش طرح "توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان را از بعد اشتغال" کلید زده ایم.
در ادامه دکتر مجتبی بیگلری معاون آموزشی دانشگاه رازی با ابراز خرسندی از دستاوردها و برنامه های مهارتی در زمینه های اشتغال دانشجویان گفت: از فعالیت های صورت گرفته در این موسسه بسیار خوشحال شدم .
 بیگلری  در ادامه برای همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه رازی در برنامه های آموزشی و پژوهشی موسسه قول مساعد داد و بر تلاش برای تسهیل در استفاده از امکانات و تجهیزات دانشگاه در فعالیت های آموزشی و پژوهشی این موسسه تاکیدکرد. 


نظر شما :