پایان نامه های موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه در مسیر تجاری سازی

۰۸ تیر ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۷ کد : ۴۵۴۱۹ تاپ خبر اخبار معاونت آموزشی
نشست مشترک رییس و مدیران موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه و پارک علم و فناوری استان با هدف اجرای شبکه برنامه این موسسه در راستای تجاری سازی پایان نامه های دانشجویان در سالن شهید نوروز نژاد برگزار شد.
پایان نامه های موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه  در مسیر تجاری سازی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه ،در این نشست دکتر خلیل جلیلی رییس موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه با اشاره به اینکه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از مهمترین برنامه های این موسسه است، افزود: برای هر گروه آموزشی محورهای اولویت دار تحقیقاتی معرفی شده تا بتوان پایان نامه ها را در مسیر تجاری سازی قرار داد. برای دستیابی به این هدف و بهبود سطح کیفی پایان نامه های دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی، شبکه برنامه گروه های تحصیلات تکمیلی تدوین و مصوب گردیده است که توسط موسسه مورد حمایت و تشویق اعتباری قرار خواهند گرفت.

جلیلی تصریح کرد: همه گروه های تحصیلات تکمیلی در موسسه دارای شبکه برنامه هستند و گروه معماری باتوجه به پتانسیل بسیار خوب اساتید و دانشجویان و نیز ظرفیت و فضای کاری موجود در پارک علم و فناوری می تواند پیشگام این فرایند باشد. 

رئیس موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه با اشاره به اینکه در کشور تعداد محدودی شرکت فناور و دانش بنیان در بخش عمران و معماری فعال است افزود: لازم است دانشجویان و اساتید بیشتر به این موضوع بپردازند .

وی تصریح کرد:بزودی مؤسسه میزبان نشست مشترک اساتید معماری و عمران در دانشگاه های استان و مدیران پارک علم و فناوری کرمانشاه خواهیم بود و امیدواریم راهکارهای  توسعه فناوری در حوزه های عمران و معماری فراهم شود.


در پایان مدیران پارک علم و فناوری کرمانشاه و مدیر گروه و اعضای شورای علمی گروه مهندسی معماری ، فرایند اجرایی و تعاملات لازم بین مؤسسه و پارک را در راستای دستیابی به اهداف شبکه برنامه پیشنهادی مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند و کمک به رفع خلاهای تحقیقاتی و پژوهشی موجود در مطالعات پایه جهت ورود به حوزه مطالعات کاربردی، شناسایی نیازها و مسایل و مشکلات استان و منطقه در حوزه معماری و تلاش برای رفع مسایل و کمک به اشتغال دانش آموختگان از طریق تربیت نیروی متخصص در حوزه های کاربردی با قابلیت تجاری سازی را از جمله اهداف شبکه برنامه گروه معماری برشمردند.


نظر شما :