حضور جهاددانشگاهی کرمانشاه درنمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۵ کد : ۴۳۶۶۳ اخبار معاونت پژوهشی
بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی و صادرات جهانی» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.
حضور جهاددانشگاهی کرمانشاه درنمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه ، نمایشگاه نفت روز جمعه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت، رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

مهندس علی دارایی مدیر گروه شیمی جهاددانشگاهی گفت: در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای  جهاددانشگاهی در سالن ۸ و ۹ مستقر شده اند و  تمام شرکت های بزرگی که در ساخت و تامین اقلام پرمصرف نفت فعال هستند نیز حضور دارند.

وی گفت: تمام شرکت های وابسته به وزارت نفت و شرکت ملی نفت نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیر پروژه فناوری کربن فعال جهاد دانشگاهی  افزود: کربن فعال یک جاذب کربنی است که یکی از اقلام پرمصرف و وارداتی وزارت نفت است که در شیرین سازی گاز و تصفیه پساب های نفتی، به عنوان کاتالیست، دارای کاربرد است.
این  نمایشگاه امسال شاهد حضور 1200 شرکت داخلی و ۴۴ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان است که جهاد دانشگاهی کرمانشاه نیز با محصول کربن فعال در این نمایشگاه حضور دارد.

یادآوری می شود، بیست‌ و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و بیست و ششم اردیبهشت‌ماه به کار خود پایان می‌دهد.


نظر شما :