در مراسم گرامیداشت روز معلم؛

رییس موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه خبر داد: تدوین و اجرای نظام رتبه بندی اساتید از اولویت های این موسسه است

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۴ کد : ۴۳۵۲۷ تاپ خبر اخبار معاونت آموزشی
مراسم گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و روز معلم با حضور رییس، مدیران و اساتید موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه در سالن بیستون هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد.
رییس موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه خبر داد: تدوین و اجرای نظام رتبه بندی اساتید از اولویت های این موسسه است

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه، در این مراسم دکتر خلیل جلیلی، رئیس موسسه،با بیان اینکه معلم اخلاق، شهید استاد مرتضی مطهری، بنیان گذار روش ها و ساختارهایی بودند که آثار آن هنوز پا برجاست و کتب ایشان با وجود تالیف در چندین دهه گذشته برای تمامی دورانها و نسل ها قابل درک و فهم و تاثیرگذار می باشد، افزود: معلمی شغل نیست عشق و زحمتی قابل تقدیر شایسته است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه با تدوین دستور العمل ها و آیین نامه هایی در تلاشیم تا تحقق عدالت مالی،آموزشی و پژوهشی را برای اساتید بوجود آوریم، تصریح کرد: اجرای نظام رتبه بندی اساتید از اولویت های موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی است.
جلیلی افزود: این نظام رتبه بندی که با کمک  اساتید در حال تدوین است،پاسخی به دغدغه های عزیزانی است که بدرستی معتقدند در پرداخت حق الزحمه ها باید به سابقه استادان در تدریس و نیز کیفیت فعالیت های آموزشی و پژوهشی توجه شود.
وی در ادامه به تشریح نظام رتبه بندی اساتید پرداخت و افزود: این نظام سبب ایجاد انگیزه بیشتر در اساتید، همراهی، همدلی و هم افزایی همه مجموعه در راستای دستیابی به اهداف سازمانی و فعالیت های موسسه است.
رییس موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه  خاطرنشان کرد: بطور کلی در چند گروه نظام رتبه بندی با شاخص های کمی و قابل ارزیابی تدوین و پس از طرح در جلسه هیات امنا اجرایی خواهد شد .
جلیلی در ادامه با تاکید بر اینکه در یک موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی عدالت پرداخت یک اصل است افزود: از آنجا که نقش اساتید در همه فعالیت ها در مسیر پیشرفت و توسعه موسسه بسیار پر رنگ و تعیین کننده است اجرای این طرح با حضور 250 استاد به عنوان سرمایه انسانی ارزشمند مؤسسه، تحول چشمگیری را در ارتقا و توسعه موسسه در آینده ای نزدیک به دنبال خواهد داشت.
وی در ادامه با قدردانی از اساتید این موسسه در همراهی برای اجرای بسته های توانمندسازی کارآفرینی و اشتغال دانشجویان و دانش آموختگان، افزود: اساتیدی که با دغدغه مندی ما را در اجرای این بسته های مهارتی کمک کنند در نظام رتبه بندی به صورت وِژه دیده خواهند شد.
در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از اساتید تجلیل شد.


نظر شما :