آغاز ثبت‌نام مدرسه "برنامه نویسی" جهاددانشگاهی کرمانشاه/ ظرف ۱.۵ سال "برنامه‌نویس" می‌شوید

۰۷ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۶ کد : ۴۱۸۴۳ تاپ خبر اخبار معاونت آموزشی
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه از آغاز ثبت‌نام دوره‌های برنامه‌نویسی در مدرسه برنامه‌نویسی این سازمان خبر داد.
آغاز ثبت‌نام مدرسه "برنامه نویسی" جهاددانشگاهی کرمانشاه/ ظرف ۱.۵ سال "برنامه‌نویس" می‌شوید

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، علی‌اکبر والی، با اشاره به شروع ترم تحصیلی مدرسه برنامه‌نویسی از ابتدای سال آینده گفت: در همین راستا از هم اکنون ثبت‌نام از متقاضیان آغاز شده است.

 

وی سن بالای 16 سال را تنها شرط لازم برای ثبت‌نام در مدرسه برنامه نویسی عنوان کرد و افزود: علاوه بر این بهتر است افراد حداقل آشنایی با دوره‌های مقدماتی رایانه داشته باشند.

والی گفت: برای ثبت‌نام در این مدرسه نیاز به مدرک تحصیلی خاصی نیست و تمام افراد بالای 16 سال با هر مدرک تحصیلی می‌توانند در این مدرسه ثبت‌نام کنند.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه خاطرنشان کرد: متقاضیان برای ثبت‌نام باید به سایت معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی به آدرس http://ecjdk.ir مراجعه کنند.

والی مدت تحصیل در این مدرسه را حدود 15 ماه اعلام و تصریح کرد: افراد طی پنج ترم در این 15 ماه می‌توانند به یک برنامه‌نویس تبدیل شوند.

وی افزود: ثبت‌نام هر یک از این پنج دوره بصورت مجزا انجام می‌شود، چرا که افرادی که حدنصاب نمره را در دوره‌ای کسب نکنند باید مجددا تجدید دوره شوند.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی هزینه آموزش مجموع این پنج ترم را هفت میلیون و 500 هزار تومان اعلام و تصریح کرد: هزینه هر دوره متفاوت است. بطور مثال افراد برای ثبت‌نام در ترم اول حدود یک میلیون و 600 هزار تومان پرداخت می‌کنند.

والی با بیان اینکه فراگیری برنامه‌نویسی در این مدرسه تضمینی است، گفت: با توجه به اینکه افراد برای پشت سرگذاشتن ترم‌های مختلف باید نمره لازم را کسب کنند و در نهایت افرادی به پایان دوره می‌رسند که توانایی و مهارت لازم در برنامه‌نویسی را کسب کرده باشند.

این مسئول گفت: ترم پنجم و پایانی این مدرسه، اجرای پروژه‌های برنامه‌نویسی به صورت عملی و کارآموزی است، بنابراین در پایان دوره، افراد با تخصص و تجربه مناسبی از این مدرسه فارغ‌التحصیل می‌شوند.

والی گفت: افرادی که تمام دوره‌های مدرسه برنامه نویسی را با موفقیت پشت سر بگذارند، توان جذب در شرکت‌های برنامه‌نویسی را خواهند داشت.

 


نظر شما :