رقابت ۱۰۳۳ داوطلب در آزمون "داوری، میانجی گری وجذب اعضای افتخاری شوراهای حل اختلاف"/ از عملکرد جهاد دانشگاهی رضایت کامل داریم

۲۹ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۱ کد : ۴۱۶۳۴ تاپ خبر اخبار معاونت آموزشی
آزمون داوری، میانجی گری و جذب اعضای افتخاری شعب شورای حل اختلاف در استان، امروز (۲۹ بهمن) با رقابت ۱۰۳۳ داوطلب توسط سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار شد.
رقابت ۱۰۳۳ داوطلب در آزمون "داوری، میانجی گری وجذب اعضای افتخاری شوراهای حل اختلاف"/ از عملکرد جهاد دانشگاهی رضایت کامل داریم

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه منوچهر فتاحی معاون قضایی رییس کل دادگستری در امور توسعه حل اختلاف استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری همزمان اولین دوره آزمون داوری، میانجیگری و جذب نیروهای افتخاری شعب شوراهای حل و اختلاف در استان، گفت: امروز (29 بهمن ماه) این آزمون همزمان با ۷ استان دیگر در کرمانشاه برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری این آزمون با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه، گفت: این آزمون امروز راس ساعت 9 صبح در محل دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شده و 1033 داوطلب در آن به رقابت پرداختند.

فتاحی با اشاره به ثبت نام 1356 داوطلب در این آزمون، گفت: از این تعداد 1033 نفر شامل 518 مرد و 515 مرد در سر جلسه آزمون حضور پیدا کردند.

این مسئول با بیان اینکه هنوز زمان اعلام نتایج این آزمون ها مشخص نیست، گفت: زمان اعلام نتایج از سوی مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه با هماهنگی جهاد دانشگاهی متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی ظرفیت قبولی این آزمون ها در استان را مجموعا بیش از 570 نفر اعلام و تصریح کرد: این افراد پس از قبولی، مرحله اختبار و ارزیابی و نهایتا پروانه داوری و میانجی گری دریافت می کنند و می توانند با این مجوز در راستای سند تحول قضایی و استفاده از سیاستهای قضا زدایی به بازار قضایی ورود کرده و عملا نهادهای شبه قضایی و دادگستری های کوچک راه اندازی کنند.

فتاحی در ادامه با قدردانی از تلاش های سازمان جهاد دانشگاهی در برگزاری این آزمون گفت: خوشبختانه این آزمون با رعایت کامل پروتکل ها بهداشتی و به نحو مطلوبی برگزار شد.

وی افزود: در دوره گذشته عملکرد جهاد دانشگاهی کرمانشاه در این زمینه قابل قبول بود و در این دوره نیز خوشبختانه کارها خوب پیش رفته و رضایت کامل داریم.

 


نظر شما :