استاندار کرمانشاه تاکید کرد : جهاد دانشگاهی با تکیه بر توان فرزندان ایران توفیقات علمی خوبی داشته است

۱۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۶ کد : ۴۱۱۵۷ تاپ خبر اخبار معاونت پژوهشی
استاندار کرمانشاه  گفت :امروزجهاد دانشگاهی با تکیه بر توان فرزندان ایران اسلامی در موضوعات علمی به خوبی ورود کرده و توفیقات زیادی داشته و این بالاترین ارزش است.
استاندار کرمانشاه تاکید کرد : جهاد دانشگاهی با تکیه بر توان فرزندان ایران توفیقات علمی خوبی داشته است

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه ، بهمن امیری‌مقدم (12 بهمن) در مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت بنیانگذار جمهوری اسلامی و آغاز دهه مبارکه فجر در حسینیه شهدای شهر کرمانشاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی خود دستاوردهای زیادی داشته، گفت: باید بگونه‌ای از انقلاب روایتگری کنیم که جوانان امروز که سالهای قبل از انقلاب را درک نکرده اند، حس کنند خودشان در آن زمان حضور داشته اند.

 امیری مقدم با بیان اینکه برای بیان دستاوردهای نظام باید ساعت ها وقت بگذاریم، تاکید کرد: انقلاب اسلامی نه فقط برای مردم ایران اسلامی عزت و افتخار آورد، بلکه امروز همه مستضعفان دنیا به آن امید دارند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در سالهای قبل از پیروزی انقلاب در استعمار آمریکا بودیم، گفت: آن زمان نیروهای مسلح ما اجازه نداشتند تجهیزات نظامی خود را تعمیر کنند و باید منتظر مستشاران آمریکایی می ماندند، در حالیکه امروز در حوزه سیاسی ما در یک طرف میز و آمریکا در طرف دیگر میز مذاکره نشسته که این اقتدار ایران اسلامی را نشان می دهد.

امیری مقدم با بیان اینکه اقتدار ایران اسلامی تا جایی است که کسی جرات عرض اندام در برابر ایران اسلامی را دنیا ندارد، افزود: امروز رهبر معظم انقلاب با اقتدار با دشمنان حرف می زند و به آنها هشدار می دهد که اگر دست از پا خطا کنند، حیفا و تلاویو را با خاک یکسان می کنیم.

وی ادامه داد: امروز به برکت خون شهدا، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج قدرتمند بوده و دشمنان نمی خواستند و نمی خواهند این اقتدار را ببینند.

امیری مقدم اشاره ای هم به اقتدار علمی کشور داشت و گفت: امروز جوانان ما در حوزه هایی ورود کرده اند که دشمنان انتظار آن را نداشتند و از این پیشرفتها مات و مبهوت مانده اند.

وی ادامه داد: امروزجهاد دانشگاهی با تکیه بر توان فرزندان ایران اسلامی در موضوعات علمی به خوبی ورود کرده و توفیقات زیادی داشته و این بالاترین ارزش است.

باید ظرفیت های کرمانشاه را معرفی کنیم

امیری مقدم در بخش دیگری از سخنانش از همه مردم کرمانشاه خواست تا از امروز از کرمانشاه بد نگویند و خوبی ها و زیبایی ها و ظرفیت های آن را برجسته کنند.

وی ادامه داد: کرمانشاه در حوزه هایی مثل فرهنگ، وحدت، تاریخ، صنایع دستی، کشاورزی و... در کشور حرف برای گفتن دارد و باید ظرفیت های کرمانشاه را معرفی کنیم.

از هیچ دستگاهی کوتاهی نمی پذیرم

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمانشاه در ادامه با تاکید بر اینکه از هیچ دستگاهی کوتاهی نمی پذیرم، تاکید کرد: از همه مسئولین توقع دارم با تمام توان خود در راستای حل مشکلاتی مثل بیکاری و مشکلات اقتصادی تلاش کنند و استان را پویا و پرتحرک کنند.

وی با بیان اینکه کرمانشاه نیاز به مسئولین پاکدست دارد، گفت: این حق مردم کرمانشاه است که مسئولین صادق داشته باشند.

امیری مقدم سپس با بیان اینکه حتما تغییراتی را در حوزه فرمانداران شهرستان های مختلف خواهیم داشت، گفت: در تغییر فرمانداران مدیری را منصوب می کنم که از مدیر قبلی پرتوان تر باشد تا جابجایی ها منجر به خدمتگزاری بیشتر شود.

 وی با بیان اینکه مدیران باید پاسخگوی مردم باشند، گفت: مدیری که پاسخگوی مردم نبوده و در مراجعات مردمی حضور نداشته باشد را قبول ندارم. باید میزهای خدمت جهادی در ادارات ایجاد شود تا به مردم خدمات مناسبی ارائه شود.

امیری مقدم گریزی هم به بیانات مقام معظم رهبری در سفر به استان کرمانشاه زد و گفت: معظم له استان را چهره زیبا و سینه ستبر ایران اسلامی خواندند، لذا کرمانشاه باید چهره زیبای انقلاب اسلامی شود.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 433 پروژه؛ارمغان دهه فجر برای کرمانشاه

امیری مقدم در ادامه اشاره ای هم به پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال داشت و گفت: در این ایام 433 پروژه در استان افتتاح و یا علمیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد که این پروژه ها بیش از یازده هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری دارند.

وی ادامه داد: دهه فجر امسال بیش از دو هزار نفر در طرح های اقتصادی افتتاحی در استان شاغل می شوند.

وی اشاره ای هم به شروع عملیات ساخت پروژه 6000 واحدی مسکن در دهه فجر امسال در کرمانشاه داشت و گفت: به مسئولین اعلام شده از این پس هیچ مجموعه مسکونی ساخته نخواهد شد، مگر اینکه مراکز خدماتی، فرهنگی و درمانی و... در آن پروژه دیده شده باشد.

کلنگ زنی های بی اساس را در کرمانشاه جمع می کنم

استاندار کرمانشاه سپس با بیان اینکه کلنگ زنی های بی اساس را در کرمانشاه جمع می کنم، گفت: از این پس در کرمانشاه چیزی به نام کلنگ زنی نداریم و تنها زمانی پروژه ای استارت زده خواهد شد که همان زمان کارهای اجرایی پروژه شروع شود.

وی ادامه داد: اینکه کلنگی به زمین زده شود و کار شروع نشود امید را در بین مردم از بین می برد، لذا هیچ کلنگ زنی نخواهیم داشت مگر کار واقعا شروع شود.


نظر شما :