نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری:جهاددانشگاهی مهم ترین نهاد انقلابی علمی کشور /این نهاد انقلابی بودن و جهادی بودن خود را حفظ کرده است

۱۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۵ کد : ۳۴۲۳۲ تاپ خبر اخبار معاونت فرهنگی
آیت الله محمود محمدی عراقی از جهاددانشگاهی به عنوان مهم ترین نهاد انقلابی علمی کشور یاد کرد و افزود: این نهاد دستاوردهای موفق بسیاری در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ... داشته است.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری:جهاددانشگاهی مهم ترین نهاد انقلابی علمی کشور /این نهاد انقلابی بودن و جهادی بودن خود را حفظ کرده است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری به مناسبت سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی (16 مرداد) با تبریک این روز به تمام جهادگران جهاددانشگاهی، گفت: این نهاد، یکی از نهادهای موفق در کشور در بسیاری عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ... است.
وی افزود: از آغاز فعالیت این نهاد انقلابی در شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور داشته و از نزدیک با فعالیت های ارزشمند این نهاد آشنا هستم و آن را یک نهاد موفق جهادی در کشور می دانم.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ترویج فعالیت های جهادی در میان اقشار علمی جامعه توسط نهاد جهاددانشگاهی، گفت: این نهاد در ترغیب دانشجویان و اعضای هیات علمی به انجام کارهای جهادی نقش به سزایی داشته و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
آیت الله محمدی عراقی افزود: امیدوار هستیم جهاددانشگاهی همچنان انقلابی بودن و جهادی بودن خود را حفظ کرده و دانشجویان و اعضای هیات علمی کشور را برای کمک به مردم پای کار بیاورد.
وی به شرایط سخت اقتصادی کشور و بحران کم آبی آن اشاره کرد وافزود: در این شرایط همه باید برای کمک رسانی پای کار بیایند چرا که دولت به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد و در عرصه خدمات رسانی به مردم جهاددانشگاهی باید در صف مقدم باشد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر حمایت از شرکت های دانش بنیان، یکی از اقدامات ارزشمند جهاددانشگاهی را حمایت از این شرکت ها عنوان کرد وافزود: قطعا فردای علمی کشور توسط این شرکت ها ساخته می شود و جهاددانشگاهی توانسته نقش ارزنده ای در حمایت از این شرکت ها داشته باشد.
آیت الله محمدی عراقی با اشاره به اختصاص بودجه های مناسب در حمایت از شرکت های دانش بنیان، گفت: امروز نهادهای قدرتمندی مانند ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در زمینه حمایت از این شرکت ها و محصولات تولیدی آن ها پای کار آمده اند و فضای مطلوبی در کشور در جهت حمایت از این شرکت ها شکل گرفته که نقش جهاددانشگاهی در این زمینه بسیار پررنگ بوده است.
وی در پایان افزود: جهاددانشگاهی به عنوان مهم ترین نهاد انقلابی علمی پژوهشی کشور می تواند در این مسیر نقش موثری داشته و حمایت های بیشتری از شرکت های دانش بنیان به عمل بیاورد.
 


نظر شما :