معاون وزیر علوم: "برجِ فناوری" کرمانشاه بزرگترین برج فناوری کشور است

۰۳ تیر ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۴ کد : ۳۲۴۳۰ تاپ خبر اخبار پارک علم و فناوری کرمانشاه
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از برج فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه به عنوان بزرگترین برج فناوری کشور یاد کرد وافزود: عملکرد پارک علم و فناوری کرمانشاه و سازمان جهاد دانشگاهی استان در ساخت این مجموعه و حمایت از شرکت های فناور استان جای تقدیر دارد.
معاون وزیر علوم: "برجِ فناوری" کرمانشاه بزرگترین برج فناوری کشور است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی  کرمانشاه  غلامحسین رحیمی شعرباف امروز (3 تیر) در حاشیه بازدید از شرکت‌ها و ساختارهای فناوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد مطلوب پارک علم و فناوری کرمانشاه، گفت: این مجموعه در استان فعالیت های خوبی داشته و دلسوزانه برای توسعه فناوری استان گام برداشته است.

وی افزود: اصولا جهاد دانشگاهی ماموریت ذاتی برای توسعه فناوری دارد و حقیقتا در این زمینه گام های بزرگی برداشته و فعالیت های خوبی داشته و ورود جهاددانشگاهی برای توسعه پارک علم و فناوری کرمانشاه و جذب سرمایه برای ساخت برج فناوری آن حقیقتا ارزشمند است و جای قدردانی دارد.

وی با اشاره به ساخت بزرگترین برج فناوری کشور در کرمانشاه، گفت: در برخی استان ها برج های فناوری احداث شده، اما در متراژها کوچکتر و برج فناوری کرمانشاه عملا بزرگترین برج فناوری کشور محسوب می‌شود.

رحیمی با اشاره به استقرار واحدهای فناوری در این برج تاکید کرد: همه باید برای افزایش زیرساخت ها و فضاهای مورد نیاز واحدهای فناور تلاش کنیم.

معاون وزیر علوم تاکید کرد: امروز آمده ام که از عملکرد پارک علم و فناوری کرمانشاه در ایجاد این فضا برای کمک به شرکت ها و واحدهای فناوری تقدیر کنم.

وی در ادامه با اشاره به استقرار پارک های علم و فناوری در مراکز استان ها گفت: استان ها می بایست به واسطه این ساختارها فضاهای لازم برای فعالیت واحدهای فناور و دانش آموختگان صاحب ایده را فراهم کنند.
 وی افزود: باید به سمتی برویم که در تمام شهرستانهای  کشور دانش آموختگان فضایی در اختیار داشته باشند که بتوانند ایده های خود را در آن عملی کرده و به محصول تبدیل کنند و همه در این زمینه باید کمک کنند.


نظر شما :