تمرکز بر "الزامات دانش بنیان شدن شرکت ها" در رویداد دیدار طرح منش

۰۱ تیر ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۸ کد : ۳۲۳۰۴ اخبار پارک علم و فناوری کرمانشاه
در جریان رویداد دیدار مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه، الزامات دانش بنیان شدن شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت.
تمرکز بر "الزامات دانش بنیان شدن شرکت ها" در رویداد دیدار طرح منش

به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه، برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان  استان کرمانشاه در اولین رویدا دیدار خود در فاز نوآوری برنامه منش بر موضوع الزامات دانش بنیان شدن شرکت ها متمرکز شد.

دکتر مهدی روشنی، رییس هیت مدیره شرکت هایا شیمی رازی و مهندس زینب پور طهماسبی، سر ارزیاب شرکت های متقاضی دانش بنیانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان میمانان این رویداد که به صورت آنلاین برگزار شد، الزامات و پیش نیازهای شرکت های نو پا برای ورود به جرگه شرکت های دانش بنیان را به تفکیک مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در پایان این رویداد و در یک فضای تعاملی، علاقمندان به کارآفرینی و فعالیت های استارت آپی در حوزه های مختلف، به طرح سوالات خود از مهمانان این رویداد پرداختند.

رویداد دیدار به عنوان یکی از بخش ها مهم برنامه مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه، فرصتی مناسب برای انتقال تجربه و معرفی ایده ها و فرصت ها در حوزه های مختلف برای کارآفرینان جوان است.


نظر شما :