چالش های راه اندازی کسب و کارهای نوآورانه در رویداد صندلی تجربه بررسی شد

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۳ کد : ۳۱۹۶۶ تاپ خبر اخبار پارک علم و فناوری کرمانشاه
چالش های راه اندازی کسب و کارهای نوآورانه در اولین رویداد صندلی تجربه از برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان کرمانشاه بررسی شد.
چالش های راه اندازی کسب و کارهای نوآورانه در رویداد صندلی تجربه بررسی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، فاز نوآوری برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان کرمانشاه با برگزاری اولین رویداد صندلی تجربه به بررسی چالش های راه اندازی کسب و کارهای نوآورانه پرداخت.

در این رویداد مهندس وحید سهیلی آرا، مدیرعامل شرکت دانش بنیان سانا صنعت ماندگار، از واحدهای موفق مستقر در پارک علم و فناوری کرمانشاه، تجربیات خود در زمینه مشکلات و موانع موجود در مسیر راه اندازی بیزنس ها و کسب و کارهای نو پا را به صورت آنلاین برای علاقمندان مطرح نمود.

صندلی تجربه و آشنایی با تجربیات کارآفرینان حوزه های مختلف، علاقمندان به کارآفرینی را کمک می کند تا راحت تر بتوانند بر موانع و مشکلات متعدد این عرصه پر ریسک فائق بیایند.

گفتنی است؛ یکی از مهمترین بخش های فاز ترویجی برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان کرمانشاه مربوط به برگزاری رویدادهای چند ساعته است. در این فاز ۶ رویداد شامل رویداد صندلی تجربه و دیگر رویدادها برگزار خواهد شد.


نظر شما :