پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار می کند ؛ طرح توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان استان

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۷ کد : ۳۰۴۵۶ تاپ خبر اخبار پارک علم و فناوری کرمانشاه
رییس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از برگزاری سومین دوره طرح توانمندسازی "صدف" در خرداد ماه امسال خبر داد.
پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار می کند ؛  طرح توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان استان

دکتر سیامک آزادی در گفت و گو با روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه اظهار کرد: این طرح با هدف توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف در ایجاد کسب و کارهای نوآورانه در دستور کار قرار گرفته که سومین دوره آن خردادماه امسال در کرمانشاه برگزار می شود.

وی افزود: در این طرح چهار فاز توانمندسازی برنامه ریزی شده که در فاز اول و دوم دوره های آموزشی توانمندسازی و در فاز سوم نیز تورهای تخصصی در قالب بازدید از مراکز نوآوری و فناوری و آشنایی با واحدهای فناور و دانش بنیان برگزار می شود.

آزادی گفت: فاز چهارم این طرح نیز شامل معرفی شرکت کنندگان جهت گذراندن دوره های کارآموزی و کارورزی است و افراد با حضور در شرکت ها و واحد‌های صنعتی بصورت عملی مهارت های لازم را کسب خواهند نمود.

وی با بیان اینکه در این دوره تنها دانشجویان و فارغ التحصیلان نخبه می توانند شرکت کنند، گفت: این افراد شامل اعضای بنیاد نخبگان و نیز دانشجویان و فارغ التحصیلات مقطع کارشناسی با رتبه کنکور زیر پنج هزار و نیز مقطع کارشناسی ارشد و دکتری با رتبه کنکور زیر 500 می باشند.

آزادی حداکثر ظرفیت ثبت نامی در این طرح را 100 نفر اعلام و تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این طرح می بایست حداکثر تا 31 اردیبهشت ماه با مراجعه به سامانه WWW.TINET.IR   ثبت نام کنند.

رییس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه مدت اجرای این طرح را نیز سه ماه اعلام و تصریح کرد: کلاسهای آموزشی و تورهای فناوری در ماه های خرداد و تیر برگزار شده و پس از آن دوره های کارآموزی شرکت کنندگان شروع می شود.

آزادی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کرونا در زمان شروع برگزاری کلاسها در خصوص حضوری یا مجازی بودن آن تصمیم گیری خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: این طرح با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک‌های علم و فناوری پردیس و کرمانشاه برگزار می شود و در پایان دوره نیز گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.


( ۱ )

نظر شما :