اجرای ۲ طرح نظرسنجی توسط "ایسپا" در کرمانشاه

۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۰ کد : ۲۶۸۳۶ تاپ خبر اخبار معاونت فرهنگی
مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) شعبه کرمانشاه از انجام دو پیمایش ملی در سطح استان خبر داد.
اجرای ۲ طرح نظرسنجی توسط "ایسپا" در کرمانشاه

مهدی سوری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: طرح‌های نظرسنجی بررسی سلامت روان شهروندان کرمانشاهی و ارزش‌ها و نگرش‌های جوانان، از سوی "ایسپا" در کرمانشاه در حال برگزاری است.

وی گفت: طرح بررسی ارزش‌ها و نگرش های جوانان با حجم نمونه آماری 700 پرسشنامه و طرح بررسی وضعیت سلامت روان شهروندان کرمانشاهی با حجم نمونه 775 پرسشنامه همزمان به صورت حضوری و تلفنی در حال برگزاری است

مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه کرمانشاه افزود: مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، یکی از مراکز وابسته به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی است و در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور، رفع نیازهای سازمان‌ها و نهادهای تصمیم گیر، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره‌گیری از مشارکت و دیدگاه‌های شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه‌های مختلف فعالیت می کند.

سوری اظهار کرد: مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) یکی از ظرفیت‌های قابل توجه جهاددانشگاهی به شمار می‌رود و می‌تواند در اجرای طرح‌های نظرسنجی بازوی توانمند برای دستگاه‌های اجرایی استان باشد.

وی تاکید بر بکارگیری معیارهای دقیق علمی و فنی و رعایت و حفظ موضع بی طرفی در قبال مسائل و موضوعات مورد بررسی را با استفاده از نیروهای جوان و مستعد دانشگاهی از اصول کاری ایسپا برشمرد .

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه کرمانشاه یکی از مراکز وابسته به معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه است که از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.

 از بدو تاسیس  این مرکز تاکنون بیش از 200 طرح نظر سنجی به موضوعات ملی و استانی به صورت کارفرمایی و خویش فرمایی در استان انجام شده و طیف وسیعی از نهادها و سازمان های تصمیم ساز در بخش دولتی و شرکت های خصوصی از نتایج این بررسی ها بهره مند شده اند.

 

 


( ۱ )

نظر شما :