برگزاری کنکور سراسری  در سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۶ کد : ۲۱۹۰۹ تاپ خبر اخبار معاونت آموزشی
سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه یکی از حوزه های برگزاری آزمون سراسری سال ۹۹ در رشته های ریاضی و تجربی است که امروز و فردا ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه  میزبان ۹۰۰ داوطلب مرد رشته ریاضی و ۱۰۰۰ داوطلب زن رشته تجربی است.
برگزاری کنکور سراسری  در سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه، بهرام بادکو رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه با اعلام خبر فوق تصریح کرد: این آزمون با کمک بیش از 160 تن از جهادگران استان  بعنوان عوامل اجرایی درسه حوزه فرعی در سازمان جهاددانشگاهی استان  درحال برگزاری است.
وی ادامه داد: رعایت دقیق  پروتکل های بهداشتی در جهت حفظ سلامت داوطلبان اولویت اصلی در برگزاری کنکور می باشد. بطوری که صندلی ها با فاصله بیش از  180 سانتیمتر، چیدمان شده است و تمام محیط و صندلی ها به صورت کامل ضدعفونی و گندزدایی شده و داوطلبان هنگام ورود به جلسه آزمون،  تب سنجی و دستهای آنها محلول پاشی شد وبسته بهداشتی  شامل ماسک سه لایه و پد الکلی در اختیار آنان قرار گرفت.
رییس مرکز آزمون جهاددانشگاهی کرمانشاه تصریح کرد :  با توجه به تدابیر اندیشده شده  بمنظور جلوگیری از تجمع خانواده ها محل هایی برای حضور با فاصله این عزیزان در نظر گرفته شده است.
سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه پیش از این نیز مجری برگزاری چندین آزمون از جمله آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ، آتشنشانی  و آزمون استخدامی سازمان ثبت اسنادواملاک، نهضت سوادآموزی و صنایع شیر ایران، بوده است.

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه


نظر شما :