برگزاری آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک با همکاری مرکز آزمون جهاددانشگاهی در کرمانشاه

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۲ کد : ۱۷۷۸۳ تاپ خبر
رییس مرکز آزمون سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: آزمون سراسری استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با همکاری مرکز آزمون جهاددانشگاهی در استان کرمانشاه برگزار می شود.
برگزاری آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک با همکاری مرکز آزمون جهاددانشگاهی در کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه، بهرام بادکو با اعلام خبر فوق تصریح کرد: این آزمون همزمان با سراسر کشور، با همکاری سازمان  ثبت اسناد و املاک توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی در استان کرمانشاه برای 6 شغل محل(متصدی امور دفتری، کاردان ثبت اسناد و املاک، کارگزین، تحلیل گر سیستم، مسئول ابلاغ و اجرا و سرایدار) در روز جمعه مورخه 30 خرداد 1399 برگزار خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه به داوطلبان توصیه می شود قبل از ثبت نام، دفترچه راهنمای شرکت در آزمون را از سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی  دانلود و به دقت مطالعه کنند و در صورت داشتن شرایط، در آزمون ثبت نام و شرکت نمایند، افزود: زمان ثبت نام تا روز پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه سال جاری می باشد و تمدید نمی شود تمامی مراحل ثبت نام به صورت غیرحضوری و از سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس https://hrtc.ir/ انجام می شود و به مراجعه حضوری نیازی نیست.
رییس سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه یادآور شد: زمان برگزاری آزمون، روز جمعه 30 خردادماه 1399 و دریافت کارت از 26 خرداد از طریق سامانه مرکز آزمون قابل دریافت خواهد بود.
وی در ادامه تصریح کرد: نتایج اولیه چند برابر ظرفیت بر اساس نمره مکتسبه آزمون کتبی با ارزش وزنی 40 درصد عمومی و 60 درصد تخصصی و لحاظ سهمیه های قانونی و سایر ضوابط و قوانین آزمون از طریق سامانه مرکز آزمون اعلام خواهد شد.
بادکو در ادامه با اشاره یه اینکه تطبیق مدارک و صحت سنجی اطلاعات خوداظهاری زمان ثبت نام توسط مرکز آزمون انجام خواهد شد، افزود: چند برابر ظرفیت داوطلبان تایید مدرک شده برای مصاحبه به  مراجع ذیربط معرفی خواهند شد و نهایتا یک برابر ظرفیت پذیرفته شدگان مصاحبه، برای طی مرحله نهایی به گزینش معرفی خواهند شد. نتایج نهایی آزمون از طریق سایت مرکز آزمون اعلام خواهد شد.
وی در پایان گفت:به داوطلبان توصیه می شود ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنند داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با  شماره های 31031 داخلی 301- 304 و 309 تماس بگیرند.

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه آزمون استخدامی


نظر شما :