حضور جهادگران سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان

۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۱ کد : ۱۲۷۵۵ تاپ خبر اخبار معاونت فرهنگی
جهادگران سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان با حضور پرشور خود با آرمان های انقلام تجدید بیعت کردند.
حضور جهادگران سازمان جهاددانشگاهی  کرمانشاه در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه این مراسم در کرمانشاه از میدان انقلاب اسلامی آغاز شد و راهپیمایان با سردادن شعارهای ضد استکباری به سمت مسجد جامع حرکت کردند.
راهپیمایان با سر دادن شعارهای"مرگ بر آمریکا"، " مرگ بر اسرائیل"، " مرگ بر انگلیس"،  " مرگ بر منافق" و "مرگ بر ضدولایت فقیه " انزجارشان را از استکبار جهانی اعلام کردند.
"ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده "، " هیچ غلطی نمی کند، آمریکا" و... از دیگر شعارهای راهپیمایان در مراسم ۱۳ آبان کرمانشاه بود.
راهپیمایان همچنین با در دست داشتن دست نوشته‌هایی با مضامینی همچون " جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد"،" خواب برگشت آمریکا به این کشور غیر قابل تعبیر است" و " آمریکا رو به افول است" حمایت‌های خود از مقام معظم رهبری و انزجارشان از آمریکای را اعلام کردند.
درپایان نیز قطعنامه مراسم 13 آبان قرائت شد سخنران  مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر کرمانشاه حجت الاسلام سیدعلیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمعهوری اسلامی ایران بود.

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه روز دانش آموز 13 آبان


نظر شما :