بازدید رییس گروه نظارت موسسات آموزش عالی غیردولتی

از موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۱ کد : ۱۱۰۹۴ تاپ خبر اخبار معاونت آموزشی
نویسنده خبر: محمد سعید مختاری
رییس گروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی وزارت علوم از موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه بازدید کرد.
از موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، محمد کریمی در سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه از موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه بازدید کرد و با زیرساخت ها و بخش های مختلف و اقدامات صورت گرفته در این موسسه آشنا شد.
کریمی در حاشیه این بازدید با اشاره به فعالیت مطلوب موسسات آموزش عالی جهاددانشگاهی کشور، گفت: فعالیت این موسسات در مقایسه با سایر موسسات مطلوب است، اما با انتظاری که از جهاددانشگاهی داریم، می تواند ارتقا یابد.
وی افزود: موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه هم خوشبختانه از فضای کالبدی خوبی برای دانشجویان برخوردار است و تمام سعی ما این است که بتوانیم حداکثر کمک را جهت ارتقا کیفیت فعالیت های این موسسه داشته باشیم.
موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه هم اکنون حدود 2500 دانشجو دارد و تاکنون نیز بیش از 7500 نفر فارغ التحصیل داشته است.

محمد سعید مختاری

نویسنده خبر

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه گروه نظارت موسسات آموزش عالی غیردولتی


نظر شما :