معاون جهاددانشگاهی کرمانشاه اعلام کرد:

رقابت ۶۲۰۰ داوطلب در کرمانشاه برای شرکت در آزمون مشاغل "آتشنشانی"

۲۵ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۳ کد : ۹۵۴۹ اخبار معاونت آموزشی
نویسنده خبر: محمد سعید مختاری
معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه از ثبت نام بیش از ۶۲۰۰ داوطلب در آزمون استخدامی مشاغل آتشنشانی درسطح استان خبر داد.
رقابت ۶۲۰۰ داوطلب در کرمانشاه برای شرکت در آزمون مشاغل "آتشنشانی"

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه ، دکترحمیدرضا مجردی، با اشاره به برگزاری این آزمون در تاریخ 18 مرداد امسال، گفت: مجری این آزمون مرکز آزمون جهاد دانشگاهی و کارفرما و ناظر آن در سطح کشور سازمان همیاری شهرداری ها و در سطح استان  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری است.
وی با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام شرکت در این آزمون گفت: 6285 نفر در استان برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد 6277 نفر مرد و هشت نفر زن هستند.
مجردی با بیان اینکه سهمیه استان در کسب این مشاغل 220 نفر بوده و صرفا مختص مردان است، گفت: به نظر می‌رسد این هشت نفر زن یا اشتباهی ثبت نام کرده و یا متقاضی مشاغل برای استانی دیگر بوده و صرفا محل آزمون آنها استان کرمانشاه است.
وی افزود: سهمیه تعیین شده برای استان در چهار شغل آتش نشان، کاردان آتش نشان، کارشناس آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین است که بصورت پیمانی استخدام خواهند شد.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کرمانشاه از صدور کارت این آزمون در روز 14 مرداد ماه خبر داد وافزود: آزمون روز 18 مرداد برگزار می شود.
مجردی با بیان اینکه تعیین حوزه امتحانی این آزمون فعلا قطعی نشده، گفت: در حال حاضر حوزه کرمانشاه برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده و شاید دو حوزه اسلام آبادغرب و روانسر نیز در آینده لحاظ شوند که با تعیین نهایی حوزه امتحانی اطلاع رسانی آن متعاقبا انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه این آزمون مرحله عملی نیز دارد گفت: در مرحله کتبی آزمون سه برابر ظرفیت یعنی 660 نفر پذیرش شده و این افراد برای آزمون عملی معرفی می شوند.
وی تاکید کرد: افراد هرگونه سوال یا ابهام در خصوص این آزمون را می توانند از طریق تماس با مرکز آزمون جهاددانشگاهی مطرح کنند. همچنین   می توانند به ستاد اجرایی آزمون در کرمانشاه واقع در معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 31031 داخلی 301-302-304-306 و 308 تماس بگیرند.

محمد سعید مختاری

نویسنده خبر

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه معاونت آموزش تخصصی بدون مقطع معاونت آموزش جهاد دانشگاهی کرمانشاه آزمون استخدامی


نظر شما :