آغاز هشتمین دوره "مناظرات دانشجویی" در کرمانشاه از ۴ اردیبهشت

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۰ کد : ۶۷۸۲ تاپ خبر اخبار معاونت فرهنگی
نویسنده خبر: محمد سعید مختاری
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه از آغاز هشتمین دوره مناظرات دانشجویی با حضور تیم هایی از دانشجویان دانشگاه های استان از روز چهارشنبه(چهارم اردیبهشت ) خبر داد.
آغاز هشتمین دوره "مناظرات دانشجویی" در کرمانشاه از ۴ اردیبهشت

بهزاد خدادادی شاهیوند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: این دوره از مناظرات با حضور 9 تیم دانشجویی از دانشگاه های رازی، علوم پزشکی، علمی کاربردی، فرهنگیان و موسسه آموش عالی جهاددانشگاهی توسط معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان برگزار می شود.
وی با اشاره به آغاز این دوره مناظرانت از روز چهارشنبه(چهارم اردیبهشت)، گفت: مرحله استانی این دوره از مناظرات به مدت 10 روز برگزار و تیم منتخب به مرحله منطقه ای غرب کشور اعزام می شود. در ادامه نیز تیم های منتخب مناطق  به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.
خدادادی شاهیوند تیم های حاضر در این مناظرات را چهار نفره عنوان و اظهار کرد: تیم های شرکت کننده در حضور داوران که از اساتید دانشگاهی هستند، در موضوعات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و ... با هم به مناظره خواهند پرداخت.
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه هدف از برگزاری این مناظرات را ایجاد فضا و فرصتی مناسب برای بیان مطالب و نظرات دانشجویان درحوزه های مختلف و درچارچوب قانون عنوان کرد و گفت: برگزاری چنین مناظرتی به پویایی دانشجویان و دانشگاه های کشور کمک می کند.
خدادادی شاهیوند آشنایی دانشجویان با شیوه تعامل و گفت و گو، حل بیان مساله و توان ایده پردازی را از دیگر اهداف برگزاری مناظرات دانشجویی عنوان کرد و گفت: دانشجویان باید یاد بگیرند در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و ... جامعه خود ورود کنند و برپایی این مناظرات می تواند آنها را نسبت به مسائل روز جامعه حساس و دغدغه مند کند.

محمد سعید مختاری

نویسنده خبر


نظر شما :