با برگزاری کارگاه نحوه ارائه ایده؛ شتاب کسب و کارهای فناورانه جوانان کرمانشاهی

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۹ کد : ۲۸۷۹۹ تاپ خبر اخبار پارک علم و فناوری کرمانشاه
دومین کارگاه طرح شتابدهی کسب وکارهای فناورانه جوانان در مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و جهاددانشگاهی کرمانشاه «منش» درخصوص ارائه ایده برگزار شد
با برگزاری کارگاه نحوه ارائه ایده؛  شتاب کسب و کارهای فناورانه جوانان کرمانشاهی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، 
در این کارگاه مهندس مسعود نیک روش به ارائه توضیحاتی کاربردی در خصوص معرفی شرکت و بنیانگذاران آن، نحوه معرفی تیم، فرصت های محصول جدید، ویژگی های منحصر بفرد محصول، مدل کسب و کار و اهداف مالی پرداخت.
تحلیلی رقابتی، ارزش گذاری استارت آپ و استراتژی خروج از دیگر موضوعات مهم در حوزه راه اندازی کسب و کار بود که مدرس این کارگاه به بحث در مورد آنها پرداخت. 
طرح شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان «منش» به منظور بالندگی و رشد جوانان در استان کرمانشاه آغاز شده است و رده های سنی 18 تا 35 سال را شامل می شود. برگزاری کارگاه هایی از این دست به علاقمندان فعالیت های استارت آپی کمک می کند تا ایده های جدید خود را پرورش دهند و آنها را به ایده هایی با قابلیت تجاری سازی تبدیل کنند.
هدف از اجرای این طرح برگزاری پیش رویداد و رویدادهای کارآفرینانه جهت شناسایی و توانمندسازی افراد علاقمند و مستعد در زمینه فناروی و ارایه مشاوره  در سه مرحله ترویجی، نوآوری و شتابدهی می باشد


نظر شما :