هفتمین نمایشگاه الکامپ و اولین نمایشگاه تلکام کرمانشاه آغاز به کار کرد

۱۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۱ کد : ۱۴۷۲۰ تاپ خبر اخبار پارک علم و فناوری کرمانشاه
هفتمین نمایشگاه الکامپ و اولین نمایشگاه تلکام کرمانشاه آغاز به کار کرد

حاتمی با بیان اینکه  امروزه IT و ICT در لایه های مختلف زندگی مردم نفوذ کرده، اظهار کرد: این حوزه باید به سمت تعریف کار مشترک با دیگر حوزه‌ها نظیر کشاورزی، صنعت و گردشگری برود که در اینصورت شاهد شکوفا شدن ظرفیت های این بخش‌ها خواهیم بود.
وی به رشد پرشتاب حوزه IT و ICT در سالهای اخیر در دنیا و کشورمان نیز اشاره کرد و با بیان اینکه زیرساخت های مورد نیاز رشد این حوزه تاحد قابل قبولی مهیا شده، گفت: این حوزه جای کار و ظرفیت های خالی بسیاری دارد که باید به آنها توجه نمود.
حامد وفاپور مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه گفت: این نمایشگاه از امروز (9 دی) فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد آغاز کرده و تا 12 دی پذیرای علاقمندان است.
وی از حضور 30 شرکت در این نمایشگاه و در فضایی به وسعت1500 مترمربع خبر داد و عنوان کرد: شرکت‌های حاضر در نمایشگاه از استان‌های کرمانشاه و تهران هستند.
مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه تاکید کرد: در این نمایشگاه انواع خدمات الکترونیکی، فناوری اطلاعات، ماشین‌های اداری، سیستم‌های مخابراتی، موبایل، سیستم‌های ایمنی، هوشمندسازی، نظارت تصویری و ... به علاقمندان ارائه می‌شود.
وفاپور ساعت بازدید از نمایشگاه را نیز هر روز از ساعت 10 صبح تا 18عصر اعلام کرد.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری کرمانشاه پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه الکامپ


نظر شما :